Władze Kolegium Ekonomii

Przewodnicząca Kolegium Ekonomii

dr hab. Izabela Ostoj, prof. UE


Dyżury grudzień/styczeń

pok. 204B

06.12.2019 - godz. 11.30-12.30
12.12.2019 - godz. 15.00-16.00
19.12.2019 - godz. 12.00-13.00

09.01.2020 - godz. 15.00-16.00
15.01.2020 - godz. 13.30-14.30
20.01.2020 - godz. 12.30-13.30
28.01.2020 - godz. 12.00-13.00