Wydział Finansów

II Konferencja Naukowa Młodzi o Sporcie - zaproszenie

Uniwersytet Jagieloński w Krakowie, 12 maja 2015

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ zaprasza pasjonatów sportu oraz zarządzania na II Konferencję Naukową Młodzi o Sporcie pod hasłem:

Bohaterowie Drugiego Planu
czyli kto pracuje na sukces sportowca

12 maja 2015

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Jest to druga konferencja cykliczna poświęcona zagadnieniom zarządzania w sporcie organizowana przez studentów i do studentów skierowana. Konferencja łączy dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów zaproszonych jako prelegentów oraz wizje młodych ludzi.

Zachęcamy więc studentów i doktorantów do uczestnictwa nie tylko w samej konferencji, ale także do przedstawienia artykułów naukowych dotyczących roli szkoleniowców, psychologów, lekarzy i fizjoterapeutów, personelu technicznego, sponsorów, mediów, specjalistów od wizerunku, agentów, menedżerów, zarządów klubów, związków sportowych, władz samorządowych i centralnych w rozwoju dyscypliny sportowej oraz sukcesie sportowym zawodników i klubów. Artykuły zostaną zaprezentowane w formie posterowej w czasie konferencji, a następnie (po uzyskaniu pozytywnej recenzji) opublikowane w recenzowanej monografii (w formie e-booka).

Zapraszamy zarówno do prezentowania swoich prac, ale też po prostu do wysłuchania naszych prelegentów. Uczestnictwo w konferencji, prezentacja posterowa oraz publikacja są bezpłatne.

Harmonogram oraz szczegóły organizacyjne konferencji i publikacji:

treść zaproszenia