Wydział Finansów

II miejsce dla studentów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń

Zespół studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zajął II miejsce w ogólnopolskim Konkursie - BANRISK - Liga Akademicka 2014/2015.

Konkurs BANRISK Liga Akademicka 2014/2015 to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów kierunków ekonomicznych, w warunkach rywalizacji konkursowej, z wykorzystaniem gry symulacyjnej z zakresu zarządzania finansowego bankiem Banrisk – The Stanford Game. Organizatorem Konkursu jest Warszawski Instytut Bankowości, a projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim.

Studenci Quantitative Finance and Risk Management (ARIMA) w składzie: Wojciech Jaguś, Anna Majczak, Piotr Ostrowski, Mikołaj Janik oraz Szymon Pudełko uzyskali drugą w rankingu cenę akcji na symulowanej giełdzie w edycji regionalnej w Katowicach.

Gratulujemy!