Wydział Finansów

Wybory przedmiotów na semestr zimowy już od 21.03.2015

tylko do 24.03.2015!

Wyboru przedmiotów dokonuje się w Wirtualnej Uczelni (https://e-uczelnia.ue.katowice.pl)

Co dalej?

1. W zakładce OFERTA należy wybrać kierunek, następnie wybrać specjalność (WSZYSCY wybierają specjalność „OGÓLNA”) oraz rok akademicki: studenci 1 stopnia wybierają "2013/14z SEMESTR 5" studenci 2 stopnia wybierają "2014/15z SEMESTR 3"
  2. W zakładce „OFERTA DYDAKTYCZNA” należy wybrać/zaznaczyć "Przedmioty swobodnego wyboru - 0,0 ECTS"
  3. W zakładce „DOSTĘPNE PRZEDMIOTY OFERTY DYDAKTYCZNEJ”  należy wybrać/zaznaczyć Przedmioty i kliknąć "ZAPISZ NA PRZEDMIOT"

WAŻNE !!! W zakładce „MOJE ZAPISY” należy kliknąć „ZATWIERDŹ” (przedmioty zatwierdza się pojedynczo)

Po zatwierdzeniu swojego wyboru proszę po jakimś czasie sprawdzić, czy Państwa wybór został zapisany poprzez wylogowanie się z wirtualnej uczelni i zalogowanie ponowne. Zatwierdzonych przedmiotów nie można zmienić