Jak elektroniczny obieg dokumentów wpływa na usprawnienia w biznesie?

Prezentacja systemu Connecto DMS


 

Katedra Informatyki WIiK zaprasza na prezentację systemu Connecto DMS stworzonego przez grupę Connecto. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu już 15 stycznia 2019r. o godzinie 9.50 w sali 333A

Specjaliści wyjaśnią, w jaki sposób system informatyczny wpływa na działanie przedsiębiorstwa oraz jakie funkcjonalności powinno posiadać oprogramowanie. Wytłumaczą, dlaczego lepszym rozwiązaniem będzie system dedykowany a nie pudełkowy i czy każdy z nich jest bezpieczny. 

Wśród wielu odpowiedzi na pytania, pojawią się miedzy innymi te, które pozwolą zrozumieć, jak elektroniczny obieg dokumentów wpłynie na zmianę tradycyjnego przebiegu i archiwizowania informacji? Uczestnicy dowiedzą się, komu potrzebny jest moduł Business Intelligence, który pozwala analizować raporty z dowolnego obszaru przedsiębiorstwa oraz czy moduł CRM, wykorzystywany do zarządzania relacjami z Klientami, zawsze jest przydatny? Eksperci podpowiedzą także jak wykorzystywać moduł projektowy w prowadzonych zadaniach.

To tylko część tematów prezentacji. O poszczególnych modułach oraz sposobie działania systemu DMS opowiedzą specjaliści z firmy Connecto, która od 2005r. zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych, prowadząc także szkolenia z obsługi oprogramowania.

Wstęp wolny. Rejestracja nie jest wymagana.

Serdecznie zapraszamy !