Komunikat nr 5

w sprawie ogłoszenia listy kandydatów do Kolegium Elektorów


Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że do Kolegium Elektorów zostali zgłoszeni następujący kandydaci:

A. w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora albo profesora uczelni:

1) w I okręgu wyborczym (dyscyplina ekonomia i finanse):

  1. BALCEROWICZ-SZKUTNIK Maria
  2. BURGIEL Aleksandra
  3. DANOWSKA-PROKOP Barbara
  4. DROBNIAK Adam
  5. DYDKOWSKI Grzegorz
  6. FAMULSKA Teresa
  7. FIGURA Janusz
  8. FRĄCZEK Bożena
  9. GAMROT Wojciech
  10. GATNAR Eugeniusz
  11. GORCZYŃSKA Maria
  12. HARASIM Janina
  13. KOCZUR Wiesław
  14. KOŃCZAK Grzegorz
  15. KOS Barbara
  16. MACIEJEWSKI Grzegorz
  17. OSTOJ Izabela
  18. PAWLAS Iwona
  19. PERA Krystian
  20. PIOSIK Andrzej
  21. PRZYBYLSKA-MAZUR Agnieszka
  22. SKÓRSKA Anna
  23. SMYCZEK Sławomir
  24. SOJKA Elżbieta
  25. TRZPIOT Grażyna
  26. WALASIK Artur
  27. WIECZOREK-KOSMALA Monika
  28. WOLNY Robert
  29. WYWIAŁ Janusz

2) w II okręgu wyborczym (dyscyplina nauki o zarządzaniu i jakości):

  1. BILIŃSKA-REFORMAT Katarzyna
  2. CZERNEK-MARSZAŁEK Katarzyna
  3. DYDUCH Wojciech
  4. FRĄCZKIEWICZ-WRONKA Aldona
  5. GŁÓD Grzegorz
  6. INGRAM Tomasz
  7. KANIA Krzysztof
  8. KRAŚNICKA Teresa
  9. MATYSIEWICZ Justyna
  10. MITRĘGA Maciej
  11. NIESTRÓJ Krzysztof
  12. OLSZAK Celina
  13. PAPAJ Tomasz
  14. SAMBORSKI Adam
  15. SZOŁTYSEK Jacek
  16. SZTANGRET Izabela
  17. ŚWIERCZEK Artur
  18. ZIEMBA Ewa

3) w III okręgu wyborczym:

  1. WITOSZ Aleksander

B. w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach innych niż profesor i profesor uczelni, będących pracownikami badawczymi albo badawczo-dydaktycznymi:

1)  w I okręgu wyborczym (dyscyplina ekonomia i finanse):

  1. ACEDAŃSKI Jan
  2. ADAMEK-HYSKA Dorota
  3. BUŁA Rafał
  4. CZARNECKA Marzena
  5. DUBIEL Beata
  6. GRADOŃ Witold
  7. KOS-ŁABĘDOWICZ Joanna
  8. KRAWCZYK Grzegorz
  9. KRĘŻOŁEK Dominik
  10. KRÓL Małgorzata
  11. LOREK Agnieszka
  12. MASTALERZ-KODZIS Adrianna
  13. MICHALSKA Ewa
  14. MIŚKIEWICZ-NAWROCKA Monika
  15. PĘCIAK Renata
  16. SZEWCZYK Łukasz
  17. TRZĘSIOK Joanna
  18. TUSIŃSKA Magdalena
  19. TWARDZIK Małgorzata
  20. WŁODARCZYK Julia
  21. ZEUG-ŻEBRO Katarzyna
  22. ZRAŁEK Jolanta

2) w II okręgu wyborczym (dyscyplina nauki o zarządzaniu i jakości):

  1. BARON Marcin
  2. BARTUŚ Kamila
  3. BATKO Kornelia
  4. DZIUBIŃSKA Agnieszka
  5. EISENBARDT Monika
  6. GŁÓD Wojciech
  7. JACIOW Magdalena
  8. KIEŻEL Małgorzata
  9. KOCOT Damian
  10. KOZŁOWSKI Rafał
  11. LEJMAN-GĄSKA Adam
  12. TWARÓG Sebastian

3) w III okręgu wyborczym:

  1. KOZAK Jan
  2. ŚPIEWAK Rafał

C. w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach innych niż profesor i profesor uczelni, będących pracownikami dydaktycznymi:

  1. BARCZAK Stanisław
  2. CIUPEK Bożena
  3. GABRYŚ Bartłomiej
  4. ŁĄCKA-BADURA Jolanta
  5. ŁĘSKA Magdalena
  6. OCHOJSKI Artur
  7. POLKO Adam
  8. POŚPIECH Ewa
  9. SŁUPIK Sylwia
  10. SROCZYŃSKA-BARON Anna
  11. STAŚ Tomasz

D. w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi:

  1. CZOPEK Robert
  2. HULBÓJ-NIZIAŁEK Marta
  3. JEŻ Radosław
  4. KADŁUBIAK Paweł
  5. KAŁUŻNY Sebastian
  6. KOWOLIK Alina
  7. KOZIK Mateusz
  8. ŁUKOWSKA-STACHURA Anna
  9. MAJOCHA-KOWALSKA Barbara
  10. MUSIAŁ Izabela
  11. OGÓREK Regina
  12. RAJFURA Dariusz
  13. SZWARC Małgorzata
  14. ŻYCIŃSKI Robert