VII Konferencja Wydziałowa

W dniu 19 października 2017 roku odbyła się VII Jubileuszowa Konferencja Wydziałowa nt "Nauki o Zarządzaniu - Dokonania, trendy, wyzwania".


Strona Konferencji

VI Wydziałowa Konferencja Dydaktyczno-Naukowa

W dniu 26 listopada 2015 r. odbyła się VI Wydziałowa Konferencja Dydaktyczno-Naukowa z cyklu Systemy i Kierunki studiów na Wydziale Zarządzania nt "Uniwersytet w perspektywie kształcenia przez całe życie"

Strona konferencji

V Wydziałowa Konferencja Dydaktyczno-Naukowa na Wydziale Zarządzania

28 listopada 2013 r. odbyła się V Wydziałowa Konferencja Dydaktyczno-Naukowa z cyklu: Systemy i kierunki studiów na Wydziale Zarządzania nt. "Modele kształcenia na studiach doktoranckich w dziedzinie nauk ekonomicznych".

Strona konferencji

IV Wydziałowa Konferencja Dydaktyczno-Naukowa

IV Konferencja Dydaktyczno-Naukowa nt. "Kompetencje absolwentów studiów ekonomicznych. Perspektywa nauki i biznesu" odbyła się w w dniu 17 listopada 2011 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Strona Konferencji

III Konferencja Dydaktyczno-Naukowa

Dnia 10 listopada 2009 r. odbyła się III Konferencja Dydaktyczno-Naukowa nt. "Internacjonalizacja procesu kształcenia na kierunkach studiów ekonomicznych".

Założenia merytoryczne

Założenia ogólne

Organizatorzy

Scenariusz Konferencji

Galeria zdjęć

II Konferencja Dydaktyczno-Naukowa

II Konferencja Dydaktyczno-Naukowa z cyklu Systemy i kierunki studiów na Wydziale Zarządzania na temat Kierunki studiów ekonomicznych – nowe uwarunkowania i wyzwania, odbyła się w dniu 15 listopada 2007 roku.

Strona konferencji

I Konferencja Dydaktyczno-Naukowa

I Konferencja Dydaktyczno-Naukowa z cyklu Systemy i kierunki studiów na Wydziale Zarządzania na temat Harmonizacja planów i koordynacja programów studiów odbyła się w dniu 17 marca 2005 r.