Dzień Otwarty Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami w Filii w Rybniku

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami nie zapomina o Społeczności Akademickiej UE Katowice w Filii w Rybniku i już 11 marca między 09:30 a 13:30 zaprasza Studentów i Absolwentów na Dzień Otwarty.

Wszystkim poszukującym ciekawej pracy, planującym wziąć udział w bezpłatnych, inspirujących szkoleniach, czy chcących dowiedzieć się więcej o naszej ofercie - zapewnimy fachową pomoc, a dokładniej:

• pomożemy znaleźć paktykę dedykowaną kierunkowi studiów,
  • przedstawimy ogłoszenia rekrutacyjne firm i instytucji,
  • umożliwimy umówienie się na spotkanie z doradcą kariery - konsultacja CV.

Dzień Otwarty pozwoli także na pobranie bezpłatnych publikacji z zakresu rozwoju zawodowego i rynku pracy.

Będziemy dostępni w Holu Głównym przy wejściu do Budynku B przy ul. Rudzkiej 13c w Rybniku.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiego projektu "Gra o Karierę" realizowanego pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

Zachęcamy także do dołączania do wydarzenia na Facebooku.

Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatora. Planowane jest wykonywanie filmów, zdjęć oraz zrzutów ekranu, które następnie zostaną opublikowane przez  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach sprawozdania/informacji upowszechniającej wydarzenie. Biorąc udział w inicjatywie wyrażają Państwo zgodę na rozpowszechnienie wizerunku. Uczestnicy, godząc się na udział w przedsięwzięciu, akceptują jego postanowienia.