Scena Silesian Hall of Fame

Podczas 7. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE będzie zorganizowana specjalna Scena Silesian Hall of Fame.

Przestrzeń ta będzie znajdowała się w sali konferencyjnej nr 6 w MCK-u, w której będą miały miejsce prezentacje dokonań wybranych, najwybitniejszych naukowców śląskich uczelni współorganizujących z Festiwalem.

Zostaną przedstawione osoby, których osiągnięciami naukowymi szczycą się uczelnie, które są uznane zarówno w środowisku akademickim, jak i poza nim.

Wyróżnieni naukowcy podzielą się odkryciami, badaniami oraz działalnością, by odsłonili tajniki swojego warsztatu badawczego podczas 20-minutowych rozmów, które poprowadzą profesjonalni popularyzatorzy wiedzy i dziennikarze.

Eksperci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Spotkania na scenie "Silesian Hall of Fame" z ekspertami będą odbywały się w sali konferencyjnej numer 6.

9 grudnia

• 13:40 - 14:10 - prof. dr hab. Janina Harasim;
  • 16:20 - 16:50 - prof. dr hab. Krystian Heffner;

10 grudnia

• 11:40 - 12:10 - prof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronka;

11 grudnia

• 10:20 - 10:40 - dr Sylwia Słupik;
  • 10:45 - 11:05 - dr Przemysław Juszczuk;
  • 11:10 - 11:30 - dr Patrycja Juszczyk.