Wywiad z prof. dr hab. Andrzejem Klasikiem - Wybitnym Absolwentem, który połączył działalność naukową z działalnością biznesową i działalnością na rzecz regionów i ich społeczności lokalnych

prof. dr hab. Andrzej Klasik - Profesor Honorowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Laureat Konkursu „Wybitni Absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach”, Rektor honorowy Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.

Uważa, że „…każda nowo poznana osoba może „wnieść” coś nowego do projektu czy naszego życia, a kontakty ukazują i otwierają nowe perspektywy rozwoju intelektualnego (…) Dzięki relacjom z biznesem i środowiskiem instytucjonalnym, podejmuję tematy, które są odpowiedzią na potrzeby odbiorców i wyzwania rynku oraz społeczności lokalnych”, a „przyszłości się nie przewiduje, przyszłość się kreuje”.

Wywiad dostępny jest na: www.ue.katowice.pl/absolwenci/wywiady-z-absolwentami.html