Broszura informacyjna "Horizon Europe Collaboration Opportunities with Institutes of the Polish Academy of Sciences"

Biuro Promocji Nauki "PolSCA" PAN w Brukseli we współpracy z 31 instytutami Polskiej Akademii Nauk (PAN) przygotowały broszurę informacyjną: Horizon Europe Collaboration Opportunities with Institutes of the Polish Academy of Sciences.

Prezentowana broszura jest praktycznym narzędziem dla badaczy i wspierających ich menadżerów projektów. Wierzymy, że ułatwi ona nawiązywanie kontaktu ze środowiskiem PAN, w tym w identyfikacji partnera do projektu w ramach Horyzontu Europa, kontakcie z ekspertem w pokrewnej dziedzinie, i finalnie przy budowaniu międzynarodowego konsorcjum.

Broszura dostępna jest na stronie: https://polsca.pan.pl/mozliwosci-wspolpracy-z-zespolami-badawczymi-instytutow-pan-folder-informacyjny/