Wywiad z dr Łukaszem Tyncem - absolwentem kierunku Informatyka i ekonometria

Łukasz Tync jest właścicielem firm Sinapi Sp. z o.o. oraz Flask One Sp. z o.o. Ponadto pełni funkcję menedżera, projektanta i product ownera oprogramowania.

Rozmowa dostępna jest na stronie.

Wywiad przeprowadzono w ramach przedsięwzięcia pn. "Ścieżki karier studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" realizowanego przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. Celem niniejszej inicjatywy jest prezentacja sylwetek absolwentów naszej Uczelni, którzy pełnią w swoich firmach zróżnicowane funkcje i są często przedstawicielami różnorodnych branży.

Liczymy, że doświadczenia zawodowe Absolwentów UE w Katowicach pozwolą studentom Uniwersytetu z większą świadomością wkroczyć na rynek pracy.

Zachęcamy Absolwentów do udziału w wywiadach i dzielenia się swoim doświadczeniem.

Kontakt: ckwa@ue.katowice.pl