Aktualności

Zmiana godzin otwarcia w Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami (Kwiecień 2024)

Z powodu wydarzeń organizowanych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, biuro będzie nieczynne w następujące dni:

8 i 10 kwietnia 2024 roku- organizacja Dni Otwartych Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. Studentów i Absolwentów serdecznie zapraszamy w tym czasie do odwiedzenia naszego stoiska w CNTI- poziom 5 w dniu 8 kwietnia oraz poziom 2 w dniu 10 kwietnia.

Pracownicy Centrum w dniu 8 kwietnia będą dostępni między 09:00 a 15:00, natomiast 10 kwietnia między 09:30 a 13:30

W dniach 16-22 kwietnia 2024 roku z racji odbywającej się Akademii Kariery nasze biuro również nie będzie dostępne dla interesariuszy. Zainteresowanych zdobywaniem nowych umiejętności niezbędnych na rynku pracy oraz pomocnych w rozwoju osobistym serdecznie zapraszamy do zapisów na poszczególne szkolenia:

Studentów, absolwentów oraz przedstawicieli firm i instytucji w w/w terminach zachęcamy do kontaktu e-mailowego

ckwa@ue.katowice.pl