Dr hab. Piotr Tworek, prof. UE organizatorem kolejnego spotkania w ramach cyklu spotkań z praktykami dla studentów kierunku Ekonomia

Trzecie spotkanie odbyło się w dniu 9 stycznia 2024 roku, gdzie na zajęciach dydaktycznych z przedmiotu "Finansowanie Przedsiębiorstw" studenci piątego semestru na trzecim roku studiów stacjonarnych, I-go stopnia na kierunku: Ekonomia (o specjalności Ekonomia Menedżerska), mieli możliwość wysłuchania merytorycznego wykładu. Poprowadził go Pan Wojciech Zbróg – Zastępca Dyrektora Wydziału Obsługi Pożyczek w Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach.

Wykład poświęcony był praktycznym aspektom finansowania działalności przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem pożyczkowania. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie studentów. Studenci mieli możliwość zadawania pytań i okazję do swobodnej rozmowy. Spotkanie odbyło się za zgoda zarządu Funduszu Górnośląskiego S.A., z zwłaszcza Pana Prezesa Bartłomieja Babuśki.

Spotkanie zorganizował i był jego moderatorem pracownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Wydziale Ekonomii Pan dr hab. Piotr Tworek, prof. UE.

Fotorelacja ze spotkania drugiego znajduje się pod linkiem: ue.katowice.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego ze spotkania.