Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach COLLEGIUM

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach COLLEGIUM zaprasza zarówno absolwentów naszej Uczelni jak i pracowników z ponad 10 letnim stażem, do dołączenia do swojego grona. Jeżeli chcesz utrzymywać więź i być w stałym kontakcie z naszą Alma Mater oraz poznanymi tu ludźmi - nie czekaj dołącz już dziś. Ideą COLLEGIUM jest przede wszystkim organizacja i współorganizacja przedsięwzięć integrujących środowisko absolwentów naszej Uczelni. Stowarzyszenie istnieje od ponad 65 lat.

Przyjmowanie nowych członków do Stowarzyszenia składa się z trzech etapów:

• I etap:  wniosek o przyjęcie,
  • II etap: weryfikacja kandydata,
  • III etap: decyzja Zarządu.

Szczegółowe informacje o Stowarzyszeniu Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego COLLEGIUM oraz dokumenty do pobrania są dostępne na stronie internetowej.