Zakończenie roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W czwartek 9 czerwca 2016 r. na naszej Uczelni, z udziałem Prorektora ds. Internacjonalizacji i Marketingu prof. Sławomira Smyczka, odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2015/16 Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku.

Naszego Partnera KSSE S.A reprezentował pan mec. Mirosław Pachucki, który wygłosił wykład na temat działalności strefy ekonomicznej. Pan Rektor Sławomir Smyczek przekazał na ręce naszego gościa podziękowania dla Zarządu KSSE S.A za współpracę przy realizacji programów edukacyjnych oraz złożył życzenia z okazji 20 lecia działalności.

Podczas spotkania podsumowaliśmy rok akademicki i planowaliśmy przyszłość. Dzięki aktywności słuchaczy rozpoczęliśmy współpracę z Francuzami i gościliśmy ich delegację na naszym Uniwersytecie.

Uroczystość uświetniły występy naszego zespołu EconomoVocale i premierowy koncert sekcji gitarowej.

Studentom UETW życzymy udanych wakacji. Do zapisów na kolejny semestr zapraszamy we wrześniu.