Cykl spotkań dla studentów specjalności "Dziennikarstwo ekonomiczne i Public Relations"

Zwiększając poziom współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego z praktyką gospodarczą w ramach przedmiotu Promocja w mediach prowadzonego przez dr Olgierda Witczaka, realizowany jest cykl spotkań dla studentów specjalności Dziennikarstwo ekonomiczne i Public Relations pt. "F2F z praktykami mediów".

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 18 listopada 2014 r. i było zatytułowane "A dlaczego nie Agencja Marketingowa? Who is who w agencji marketingowej", natomiast następne pt.: "Brief jako płaszczyzna współpracy agencji reklamowej z klientem" odbędzie w dniu 25 listopada 2014 r.

Spotkania prowadzi Pan Jakub Cupiał, Agencja Reklamowa ArtGroup.

Efektem spotkań jest m.in. możliwość zdobycia przez studentów specjalności Public Relations i dziennikarstwo ekonomiczne stażu w agencji ArtGroup.