Inauguracja tygodnia międzynarodowego

W najbliższy poniedziałek tj. 20 października serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdem na zagraniczną wymianę (studia, praktyki) do auli CNTI w związku z inauguracją tygodnia międzynarodowego pn. „New Frontiers in Finance and Accounting”, organizowanego przez Wydział Finansów i Ubezpieczeń i Biuro Międzynarodowej Wymiany Studentów.

W trakcie ceremonii otwarcia o godz. 10.30 będą się prezentować nasze uczelnie partnerskie, a wśród nich m.in.:

• Windesheim University of Applied Sciences, Zwolle (Holandia)
  • University of Split (Chorwacja)
  • Universitat Politecnica De Valencia (Hiszpania)
  • University of Economics in Bratislava (Słowacja)

O godz. 12.00 gorąco zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych odbyciem zagranicznej praktyki, również w ramach programu Erasmus+, i zdobyciem doświadczenia zawodowego w pracy za granicą na spotkanie z p. Gerrym McCabe’em, współpracującym z naszą Uczelnią w zakresie organizacji praktyk w firmach na terenie Irlandii.

Studentów zachęcamy do zabrania z sobą CV. Będzie również okazja do zadawania pytań.

Tydzień międzynarodowy "New Frontiers in Finance and Accounting" jest organizowany i współfinansowany w ramach programu Erasmus+. Partnerem i sponsorem programu jest Węglokoks.