Kolejna edycja programu Transekonomik

Do 20 grudnia studenci pięciu partnerskich uczelni ekonomicznych mogą składać podania o uczestnictwo w krajowym programie wymiany studenckiej i na jeden semestr wybrać się na studia do innego miasta.

Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław - studenci naszej Alma Mater mają do wyboru jedno z czterech miast, w którym przez następny semestr będą uczęszczali na zajęcia i poznawali życie studenckie.

Z programu stworzonego przez samorządy Forum Uczelni Ekonomicznych mogą skorzystać studenci stacjonarni I i II stopnia, niezależnie od kierunku studiów. Każdy student może skorzystać z programu raz w trakcie trwania każdego stopnia studiów.

Studia na uczelni partnerskiej są bezpłatne, a uczelnie przyjmujące umożliwiają kandydatom zakwaterowanie w domach studenckich (koszt zakwaterowania oraz utrzymania pokrywa student).

Szczegóły programu, regulamin oraz wzory podań dostępne są na stronach:

Zachęcamy do udziału w programie!