Konferencja naukowa nt. społecznej odpowiedzialności biznesu

Zapraszamy na konferencję naukową "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu strategią współczesności", która odbędzie się 15 maja o godz. 11:40-15:00 do Auli A. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Etyki przy Katedrze Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych we współpracy z Katolickim Związkiem Akademickim "Gaudeamus".

Konferencja jest podsumowaniem projektu, na który dofinansowanie zostało wygrane przez Koło Naukowe Etyki w programie Pracowni Działań Lokalnych Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.  Podczas wydarzenia głos zabiorą studenci, laureaci organizowanego przez Koło Naukowe Etyki konkursu ,"CSR strategią współczesności" na najlepszy artykuł naukowy o tytułowej tematyce, którzy zaprezentują zwycięskie prace. Swoim cennym doświadczeniem podzielą się także praktycy biznesu - osoby czynnie zaangażowane w szerzenie dobrych wzorców CSR-u:

• Prezes Parku Naukowo-Technologicznego w Katowicach Roman Trzaskalik,
  • Przewodnicząca Rady ds. CSR w Województwie Śląskim Aleksandra Gajewska
  • Audytor CSR w Programie Przedsiębiorstwo Fair Play Miłosz Omastka.

Konferencję poprowadzi opiekun Koła Naukowego Etyki ks. dr Grzegorz Polok z Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych.

Serdecznie zapraszamy 15 maja o godz. 11:40-15:00 do Auli A na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (ul. Bogucicka 3).

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.