Obóz w Brennej dla nowych studentów

KZA Gaudeamus zaprasza osoby rozpoczynające studia na naszej uczelni do udziału w obozie adaptacyjnym "Gaudapciak", który odbędzie się w Brennej w dn. 17-20 września 2015 r.

Uczestnicy organizowanego już po raz trzeci "Gaudapciaka" zagoszczą tradycyjnie w chatce akademickiej w Brennej – Nowym Groniu – miejscu szczególnym dla wielu pokoleń katowickich studentów.

Co ciekawego można przeżyć w ciągu czterech dni? Zabawa, wyjścia w góry, mini-szkolenia, integracja, wspólna modlitwa, odpoczynek, nowe znajomości, zdobycie cennych informacji na temat czasu studiów. To tylko niektóre z atrakcji. Gośćmi tegorocznej edycji obozu będą trenerzy: Marta i Mariusz Tomala, którzy przeprowadzą warsztaty dla uczestników.

Cały obóz skrojony jest na studencką miarę. Dotyczy to również jego ceny, która wynosi jedynie 100 zł, a obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie na czas całych czterech dni.

Honorowy Patronat nad obozem "Gaudapciak" objął Metropolita Katowicki – Abp Wiktor Skworc.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.KZAGaudeamus.org/Gaudapciak2015