SKN Matrioszka w Kaliningradzie

W dniach 9-18 kwietnia 2017 r. na zaproszenie strony rosyjskiej 11 studentów naszej Uczelni wraz z opiekunem naukowym SKN "Matrioszka" wyjechało na warsztaty biznesowo-językowe zorganizowane przez Wydział Ekonomiczny Bałtyckiego Uniwersytetu im. I. Kanta w Kaliningradzie.

Zajęcia odbywały się na wydziałach ekonomicznym i filologicznym. W tym czasie odbyła się również IX Międzynarodowa Studencka Konferencja na temat "Aktualne problemy rozwoju marketingu i zarządzania w regionie esklawy", w której wystąpiło dwoje naszych studentów Majdeline Yahyaoui Idrissi i Rafał Beń. Praca i wystąpienie Rafała przewodniczącego Matrioszki spotkało się z dużym zainteresowaniem. Student otrzymał specjalną nagrodę. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czasie obchodów 70- lecia BUF "Ты в науке" - "You Science".

W trakcie wyjazdu nie zabrakło wycieczek i innych atrakcji. Studenci zapoznali się z działalnością Parku Naukowo-Technologicznego "Fabryka" i zwiedzili też największą szkołę w Rosji - 40 Gimnazjum im. J. Gagarina. Ciekawą atrakcją podczas wyjazdu były prawosławne Święta wielkanocne czyli Pascha. Wszyscy uczestnicy delegacji otrzymali stosowne Certyfikaty. Pomysłodawcą projektu warsztatów jest mgr Bożena Kopoczyńska.

Więcej informacji i galeria zdjęć