Zapraszamy na kolejną edycję Szkoły Giełdowej

Pomnażaj swój majątek i zabezpiecz swoją emerytuję! W dniach 9-11 grudnia 2016 r. zapraszamy na kolejną edycję Szkoły Giełdowej. Kurs Podstawy Inwestowania na Giełdzie to szkolenie organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z pięcioma ośrodkami akademickimi w Polsce.

Kurs wyjaśnia podstawy funkcjonowania rynku giełdowego. Przybliża zagadnienia makroekonomiczne i analizę spółek akcyjnych. Charakteryzuje większość dostępnych instrumentów finansowych i podstawy zarządzania portfelem papierów wartościowych, czyli narzędzia i techniki stosowane przez OFE, TFI, UFK czy asset management.

Nabyta wiedza będzie pomocna w wyborze formy inwestowania lub firmy inwestycyjnej której powierzymy nasze oszczędności. Kurs w sposób kompleksowy przedstawia zakres informacji niezbędnych przy inwestowaniu własnych środków finansowych. Nie reklamuje i nie promuje żadnej metody czy instytucji , buduje wiedzę na temat giełdy jako miejsca gdzie możemy nabyć większość dostępnych w Polsce papierów wartościowych.

Szczegóły na stronie internetowej: www.ue.katowice.pl/szkolagieldowa lub pod adresem email: szkola.gieldowa@ue.katowice.pl.

Zapraszamy!