Inauguracja projektu pt. "Praktyczne rozwijanie talentów"

16 października br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach zainaugurowaliśmy projekt "Praktyczne rozwijanie talentów".

Celem projektu jest wsparcie wybitnie zdolnych uczniów w zdobywaniu oraz doskonaleniu wiedzy i kompetencji w obszarach kluczowych dla rozwoju zawodowego. Wczorajsze warsztaty "Media społecznościowe w promowaniu inicjatyw młodych ludzi" - prowadzone przez Tomasza Cybulskiego, przyciągnęły silną grupę licealistów zainteresowanych możliwościami, jakie dają media społecznościowe.

"Praktyczne rozwijanie talentów" to cykl warsztatów realizowany przez
Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych na największych
uniwersytetach ekonomicznych w Polsce. Zajęcia przyjmują formę tradycyjnego szkolenia (stacjonarnego) oraz e-learningu przy wykorzystaniu portalu "House of Talents".

Tematyka kolejnych zajęć organizowanych przez Szkołę Główną Handlową oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu prezentuje się następująco:

1. Budowanie portfolio przyszłych kompetencji zawodowych
  2. Tworzenie innowacji metodą Design Thinking
  3. Warsztaty komunikacji i pracy grupowej
  4. Tworzenie przedsięwzięcia e-biznesowego

Więcej informacji na temat projektu i warsztatów na stronie: www.warsztatedukacyjny.pl

Tomasz Cybulski - Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Katowice, obecnie analityk w Biurze Promocji i Nowych Mediów, a także współzałożyciel firm ProTrainUp i RockFit.