Jubileusz 80-lecia Uczelni

Trwają obchody Jubileuszu 80-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

logo jubileuszuUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął obchody Jubileuszu 80-lecia Uczelni wraz z Inauguracją roku akademickiego 2016/2017.

W roku jubileuszowym zaplanowano wiele wydarzeń dla społeczności akademickiej.

Nieoficjalnie obchody 80-lecia zainaugurowano uczczeniem 150. rocznicy urodzin Karola Adamieckiego – patrona uczelni w latach 1972-2009 i współtwórcy nauk o zarządzaniu. 17 marca w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych odbyła się z tej okazji uroczysta sesja naukowa.

Punktem kulminacyjnym roku jubileuszowego było Święto Uczelni 11 stycznia 2017 r. W ramach obchodów Święta Uczelni obył się również Koncert Carmina Burana oraz Jubileuszowy Bal

Szczegóły dotyczące obchodów Jubileuszu można znaleźć na specjalnej stronie internetowej pod adresem: www.ue.katowice.pl/jubileusz.