Konferencja Młodych Naukowców za nami

W dniu 10 stycznia 2015 r. odbyła się w Jeleniej Górze Konferencja Młodych Naukowców pt. "Nurty badawcze w ekonomii, zarządzaniu i turystyce".

Konferencja została zorganizowana przez Koło Naukowe OIKOS i Nieformalną Grupę Doktorantów "Naukowe ADHD" działające przy Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze (UE we Wrocławiu).

Celem Konferencji była wymiana wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie nurtów badawczych młodych naukowców w naukach ekonomicznych, naukach o zarządzaniu i turystyce, które zintegrują i przełamią różnego rodzaju bariery w środowisku młodych adeptów nauki.

Udział w Konferencji wzięło ponad 80 studentów i doktorantów reprezentujących różne krajowe ośrodki akademickie. Podczas Konferencji Paweł Pilaszek - członek  Naukowego Koła Marketingu "Meritum" działającego przy Katedrze Badań Rynkowych i Marketingowych wygłosił referat pt. "Przystosowanie obiektów turystycznych do m-turystyki, na przykładzie województwa dolnośląskiego".

Efektem Konferencji będzie recenzowana publikacja pokonferencyjna, która ukaże się na przełomie sierpnia/września br.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.