Nasi eksperci w mediach

Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach są aktywni w mediach - udzielają licznych wypowiedzi eksperckich dotyczących aktualnych zagadnień ekonomicznych.

W 2016 r. dziennikarze, w celu umówienia wypowiedzi eksperckich naszych pracowników, kontaktowali się z Rzecznikiem Prasowym 381 razy, z czego do skutku doszło 371 wypowiedzi - aż 97%. Do tego doliczyć należy także wypowiedzi eksperckie umówione bezpośrednio pomiędzy dziennikarzami i ekspertami UE Katowice.

W ostatnich dwóch latach wzmianki o Uniwersytecie w mediach pojawiały się średnio 18 razy i docierały do ok. 160 tys. odbiorców dziennie, również w mediach ogólnopolskich i multiregionalnych.

Jesteś pracownikiem naukowo-dydaktycznym UE Katowice? Zapisz się lub zaktualizuj swoje dane w bazie ekspertów mediowych prowadzonej przez Rzecznika Prasowego.

Polecamy śledzenie zakładki "Nasi eksperci w mediach", gdzie na bieżąco publikujemy informacje o wypowiedziach eksperckich pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w mediach.