Pobierz aplikację mobilną "myUE" i bądź na bieżąco

Aplikacja mobilna "myUE" zapewnia dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dostarcza tylko najważniejsze informacje w każdej chwili, w dowolnym miejscu.

Ma na celu utrzymywanie stałych kontaktów pomiędzy Uczelnią, studentami, kandydatami, pracownikami i absolwentami. Dzięki niej społeczność akademicka na bieżąco otrzymywać może informacje o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na Uniwersytecie.

Każdy użytkownik może dostosować informacje do swoich potrzeb (kandydat, student, pracownik, absolwent), udostępnić je znajomym czy ustawić przypomnienie na 10 minut, godzinę lub dzień czy dwa przed wydarzeniem. Aplikacja dostępna jest w wersjach językowych polskiej i angielskiej dla systemów operacyjnych Android oraz iOS.

Dowiedz się więcej i pobierz aplikację