Student Exchange Information Day

Biuro Międzynarodowej Wymiany Studentów zaprasza wszystkich studentów na Student Exchange Information Day 6 maja br. (Aula CNTI, od godz. 12.00).

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wyjazdem na studia zagraniczne w Europie, jak i poza Europą. Będziecie mogli porozmawiać z wykładowcami zagranicznymi, wizytującymi naszą uczelnię w ramach 5. Tygodnia Międzynarodowego, wysłuchać ich prezentacji o uczelniach, które reprezentują, i wziąć udział w naszych targach informacji w ramach Student Exchange Education Fair.

Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące programów ERASMUS+ (również bieżącej rekrutacji!), FSS i CEEPUS oraz możliwości studiowania poza Europą w ramach naszych umów partnerskich. Zapraszamy Was również do odwiedzenia stanowisk z materiałami informacyjnymi uczelni zagranicznych przy Auli CNTI. Czekamy na Was w środę od godz. 12.00!