Studentki Uczelni w II etapie konkursu ABB IT Challenge

Z przyjemnością informujemy, że wśród 12 drużyn, które zakwalifikowały się do drugiego etapu znalazł się zespół TeamFS, w skład którego wchodzą studentki wydziału Informatyki i Komunikacji – Monika Wiśniewska, Bożena Mentelska.

Dnia 8 kwietnia br. zostały ogłoszone wyniki I etapu konkursu ABB IT Challenge 2015 adresowanego do studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Ideą IT Challenge jest praca zespołowa nad projektami informatycznymi realizującymi motto edycji – w tym roku, motyw przewodni to "Dom + technologia = lepsze życie", czyli rozwiązania wspierające życie domowe.

W kolejnym etapie zadaniem studentów będzie stworzenie oprogramowania, które umożliwi realizację zgłoszonego pomysłu. Jeśli rozwiązanie spotka się z uznaniem Jury i zostanie zakwalifikowane do ostatniego, trzeciego etapu, zespół stanie do walki o nagrodę Główną – 25 000 zł.

Naszym studentom serdecznie gratulujemy życzymy kwalifikacji do etapu Finałowego!

Więcej informacji: www.itchallenge.pl