Sukces naszych studentów we Francji

W dniach od 19 do 25 kwietnia br. 4 studentów z koła naukowego Awarenet Club UE w Katowicach, wraz z przedstawicielami uczelni z Francji, Finlandii, Niemiec, Hiszpanii oraz Włoch, brało udział w grze biznesowej Markstrat w Annecy (Francja) organizowanej przez Université Savoie Mont Blanc.

W trakcie Markstrat uczestnicy pracowali w międzynarodowych grupach podzielonych na trzy branże. Dzięki symulacjom komputerowym mogli zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą podejmowania strategicznych decyzji marketingowych dla firm działających w warunkach globalnej konkurencji. O sukcesie grupy decydował zarówno wynik finansowy i udziały w rynku, jak również umiejętności pracy w grupie oraz zdolności prezentowania osiągniętych wyników.

Duże zaangażowanie, rzetelna praca i wysiłek naszych studentów pod opieką dr Justyny Matysiewicz zaowocowały sukcesem i zdobyciem:

• srebrnego medalu przez Alicję Marię Danielewską, Jakuba Dumnickiego i Jakuba Wolnego,
  • brązowego medalu przez Gabrielę Wąsacz.

Wszystkim studentom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, w szczególności w realiach prawdziwego rynku!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu gry.