Wyniki plebiscytu na najlepszego nauczyciela akademickiego

Znamy już wyniki w plebiscycie na najlepszego nauczyciela Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pt. "Złote pióro".

Studenci mieli możliwość nagrodzenia prowadzącego, który wyróżnia się na tle innych. "Złote pióro" to głos całej społeczności studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Nagroda przyznana została jest w czterech kategoriach:

• Przyjaciel studenta: prof. dr hab. Wojciech Dyduch
    Nauczyciel akademicki, który dba o dobro studentów. Wspiera ich nie tylko w sferze edukacyjnej, ale również w dodatkowej działalności. Zawsze chętny do pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
  • Autorytet: prof. UE dr hab. Krystian Pera
    Nagroda przyznawana nauczycielowi akademickiemu, który jest powszechnie szanowany oraz posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się ze studentami. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi.
  • Kawalarz: dr hab. Robert Wolny
    Nauczyciel akademicki, który posiada duże poczucie humoru oraz codziennie zaraża uśmiechem swoich studentów.
  • Innowator: mgr Jarosław Juszkiewicz
    Nauczyciel akademicki, który podczas swoich zajęć wykorzystuje technologie informatyczne np. serwisy e-learningowe oraz stosuje innowacyjne sposoby nauczania.

Serdecznie gratulujemy!