XI Studencki Festiwal Nauki z naszym udziałem

Studencki Festiwal Nauki to największe wydarzenie naukowe w regionie organizowane przez studentów. Uczelnie wychodzą poza swoje mury, by promować naukę.

13 kwietnia br. Festiwal rozpoczęła debata z udziałem władz uczelni organizatorów pt. Czy warto podejmować studia w XXI wieku? W tegorocznej edycji można nas było spotkać także 14 kwietnia podczas Jarmarku Wiedzy na rynku oraz 15 kwietnia na dworcu PKP w Katowicach, gdzie wykład pt. "Co to jest logistyka? Czyli wiem, że nic nie wiem." inaugurujący serię prelekcji otwartych poprowadził nasz pracownik Katedry Logistyki Ekonomicznej, dr Piotr Hanus.

To kilkudniowe wydarzenie naukowe potrwa do czwartku 16 kwietnia. Zakończy go studenckie karaoke w Klubie DSO. Festiwal organizowany jest wspólnie przez katowickie uczelnie: Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.