Parlament Studencki UE Katowice na LXV Zjeździe Forum Uczelni Ekonomicznych w Poznaniu

W dniach 19 do 21 kwietnia odbyła się Konferencja Polskich Uczelni Ekonomicznych w ramach LXV Zjazdu Forum Uczelni Ekonomicznych w Poznaniu. W wydarzeniu brał udział Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W dniu 20 kwietnia odbyły się obrady, podczas których koordynatorzy tegorocznej edycji Mostów Ekonomicznych oraz projektu Transekonomik przedstawili sprawozdania z zakończonej pracy. Prezydium omówiło również swoje dotychczasowe działania oraz osiągniecia. Dodatkowo przekazano najnowsze informacje związane ze Stowarzyszeniem Forum Uczelni Ekonomicznych oraz z działalnością Parlamentu Studentów RP.

Ogromne podziękowania dla koordynatorki i kadry!