Porozmawiaj o cyberbezpieczeństwie ze światowej sławy naukowcem

W najbliższych dniach będziemy gościć na naszej Uczelni prof. Vladlene Benson z Aston University, która jest uznanym ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji. Zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji i wzięcia udziału w spotkaniu z naszym Gościem w formie wykładu otwartego pt. "Cyberbezpieczeństwo w finansach", który odbędzie się 25 kwietnia br. w Auli A.

Spotkanie zostało podzielone na dwie części:

• 08:00-09:30 - część I,
  • 09:50-11:20 - część II.

Na wydarzenie obowiązują zapisy za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Ważnym punktem pobytu Pani Profesor będą także spotkania z pracownikami naukowymi UE Katowice w celu udzielenia im wsparcia mentoringowego w obszarach dotyczących profesjonalizacji warsztatu badawczego oraz nawiązania współpracy naukowo-badawczej.

Wizyta Prof. Benson została zorganizowana w ramach projektu "Cyberbezpieczeństwo w Finansach", dofinansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, program "Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki" w latach 2022-2024

Do udziału w przedsięwzięciu zaproszono także Akademię Śląską w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie projektu.