Spotkanie "Praktyki Studenckie - Jak zdobyć wymarzoną praktykę i przejść przez procedury?"

14 maja br., w godz. 13:30-15:00 w Auli CNTI odbędzie się spotkanie edukacyjno-doradcze pt. "Praktyki Studenckie - Jak zdobyć wymarzoną praktykę i przejść przez procedury?". Jeśli szukasz praktyk, to już najwyższy czas, by opracować CV i wysłać je do podmiotów, które są w kręgu Twoich zainteresowań zawodowych. Serdecznie zapraszamy!

Program spotkania:

• Procesy doboru w firmach i instytucjach;
  • Jak zdobyć wymarzoną praktykę?
  • Przygotowanie  CV – jak to zrobić kiedy masz niewielkie doświadczenie zawodowe lub nie masz go wcale;
  • Procedury związane z organizacją praktyk w Uczelni;
  • Sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzą:

• dr inż. Tomasz Zieliński, prof. UE, Prodziekan – Dyrektor Filii w Rybniku;
  • dr Monika Kućmierczyk – Kierownik Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami;
  • Katarzyna Ganczarczyk – specjalistka z Kolegium Studiów (Dziekanatu), która zajmuje się obsługą krajowych praktyk studenckich do dyspozycji w sesji pytań i odpowiedzi.

Termin: 14 maja 2024 r., w godz. 13:30 - 15:00.

Miejsce spotkania: Aula CNTI.

WSTĘP WOLNY.

Serdecznie zapraszamy.