Sukces Koła Naukowego "SprzedaJEMY!" Na Uniwersytecie Jagiellońskim!

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, członkowie KN Rynku i Konsumpcji "SprzedaJEMY!" zdobyli I nagrodę za najlepszą pracę podczas X Konferencji Naukowej Młodzi i Sporcie organizowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.

Tegoroczna konferencja odbyła się 24 kwietnia 2024 r. pod hasłem: "Być liderem, czyli o przywództwie w sporcie". Jak co roku miała charakter praktyczny – wystąpienia zaproszonych prelegentów, w tym m.in. Krzysztofa Ignaczaka, wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce i mistrza świata w 2014 roku, jak i naukowy podczas sesji posterowej, w której uczestniczą studenci z wielu ośrodków naukowych w Polsce. Podczas tej sesji wybierana jest najlepsza praca, którą okazała się być właśnie ta, przygotowana przez naszych Studentów!

Alicja Kozacka, Oskar Kosta i Szymon Linek przygotowali poster naukowy prezentujący wynika badań na temat: „Wpływ benefitów sportowych w miejscu pracy na motywację, jakość pracy i preferencje zatrudnienia. Perspektywa pracownika”.

Nadzór merytoryczny nad pracą Koła oraz przygotowaniem nagrodzonego badania pełni Opiekun Naukowy KN "SprzedaJEMY!", dr Kajetan Suchecki, który wspierał studentów także podczas samej konferencji.

Czekamy w takim razie na artykuł naukowy, który powinien się ukazać w monografii pokonferencyjnej pod koniec roku.