Webinar pt. "Mobilność polsko-francuska – oferta dla studentów i naukowców"

10 kwietnia, w godz. 9:00-10:45 odbędzie się webinar dotyczący oferty mobilności naukowej pomiędzy Polską a Francją. Wydarzenie jest skierowane do studentów, doktorantów i naukowców. Wydarzenie organizowane jest przez Polską Akademię Nauk Stację Naukową w Paryżu przy wsparciu partnerów: Narodowego Centrum Nauki (NCN), Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), Ambasady Francji w Polsce, Campus France Pologne, Association des Polonais des Grandes Écoles Françaises (APGEF) oraz Association des Étudiants Polonais en France (ASPOL).

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione:

• oferty programów mobilności: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA), Narodowe Centrum Nauki (NCN), Campus France zaprezentują swoje konkursy i programy mobilności dla studentów, doktorantów i naukowców. Poznasz szeroki wachlarz możliwości finansowania i wsparcia dla Twojej przygody naukowej za granicą;
  • prezentacje organizacji studenckich i absolwenckich: Dwie organizacje zrzeszające studentów i absolwentów francuskich uczelni – Association des étudiants polonais en France (ASPOL) i Association des Polonais des Grandes Ecoles Françaises (APGEF) przedstawią swoją działalność oraz opowiedzą jak możesz stać się częścią ich kreatywnej społeczności.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.