Zbliża się II etap warsztatów z Negocjacji Nielinearnych

Już w najbliższy poniedziałek, 8 kwietnia 2024 roku, odbędzie się II etap warsztatów z Negocjacji Nielinearnych. Warsztaty odbywają się w ramach współpracy GBBC z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Tak jak poprzednim razem zajęcia poprowadzi autor koncepcji Grzegorz Barszcz. Spotkania będą odbywały się co semestr w rybnickiej Filii, a w każdej sesji może wziąć udział 24 studentów. Otwarcie pierwszej sesji miało miejsce 18 marca 2024 roku, a swoją obecnością uświetnili je:

Piotr Kuczera - Prezydent Miasta Rybnika - wspierający projekt i zaangażowany w rozwój Uniwersytetu w Rybniku;

dr inż. Tomasz Zieliński, prof. UE - Dyrektor filii - dzięki jego otwartości projekt stał się możliwy;

Agata Golińska - szefowa biura senatora Piotra Masłowskiego, który wspiera pomysł od samego początku.

Najważniejsi są jednak pierwsi studenci, którzy rozpoczęli program.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na kolejne sesje.