Oferty pracy

Dziennikarz

Pubikacja od
20.08.2021
Publikacja do
12.12.2021
Stanowisko / Job title
Dziennikarz
Firma / Employer
Fundacja na rzecz promocji i rozgłosu "Głos Młodych"
Rokietnica
Link do strony z ofertą

fundacjaglosmlodych.org/dziennikarz-praktyki/

Województwo / Region
wielkopolskie
  • szeroka wiedza z wybranej dziedziny,
  • orientacja w bieżących wydarzeniach kulturalnych/społecznych/politycznych,
  • zdolność do obiektywnej oceny wydarzeń,
  • sumienność, regularność, pracowitość
Zakres obowiązków / Job Description
  • administracja portali należących do Fundacji, w tym redagowanie, korekta i publikowanie artykułów, dbanie o porządek zamieszczanych treści,
  • aktualizowanie danych na portalach (tylko w przypadku praktyk dłuższych niż 160 h)
  • obserwowanie wszystkich etapów pracy nad kształtowaniem komunikatu,
  • uczestniczenie w dialogu społecznym na ważne i aktualne tematy,
  • kształtowanie postaw sprzyjających przestrzeganiu demokratycznych reguł życia społecznego i politycznego
  • dokumentowanie tematów, pisanie tekstów informacyjnych z zachowaniem odpowiedniej konstrukcji tekstów informacyjnych
Oferujemy / Job Benefits
  • praktyki uczelniane/praktyki w celu zdobycia doświadczenia
  • wolontariat
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Wolontariat

CV, regulamin oraz program praktych prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@fundacjaglosmlodych.org

Liczba wakatów
15