Zaproszenie do składania wniosków w ramach 5. edycji rektorskich grantów naukowych

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o uruchomieniu 5. edycji rektorskich grantów naukowych, przyznawanych za wybitne osiągnięcia naukowe w następujących kategoriach:

a) publikacja artykułu w czasopiśmie najwyższej kategorii;

b) pozyskanie przez kierownika projektu badawczego finansowania dla Uczelni w konkursie zewnętrznym;

c) udział w zespole badawczym, który uzyskał dla Uczelni  wysoką kwotę finansowania zewnętrznego na swoje projekty w roku kalendarzowym, w którym została wydana decyzja o przyznaniu finansowania.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków o przyznanie grantu za szczególne osiągnięcia uzyskane w okresie od 1 listopada 2017 do 31 października 2018 roku.

Termin składania wniosków upływa 23 listopada br.

Szczegółowe warunki i zasady ubiegania się i przyznawania grantów reguluje Zarządzenie nr 163/17 z dnia 19 grudnia 2017 roku.

Zarządzenie oraz formularz wniosku i zasady przyznawania grantów są dostępne w formie plików do pobrania na stronie internetowej Biura Badań i Projektów Naukowych:

Jednostką odpowiedzialną za obsługę administracyjną grantów naukowych jest Biuro Badań i Projektów Naukowych (osoba do kontaktu: p. Aleksandra Kustroń, tel. 32 257 7387, e-mail: aleksandra.kustron@ue.katowice.pl)

Katarzyna Haśnik