Przejdź do menu Przejdź do treści

Rekrutacja na warsztaty Science for Policy

Trwa rekrutacja na warsztaty w ramach Science for Policy organizowane przez Polską Akademię Nauk we współpracy ze Wspólnym Centrum Badawczym (JRC) Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej, które odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2024 r. w Pałacu Staszica w Warszawie.

Celem ww. szkolenia jest zapoznanie naukowców z cyklem kształtowania polityki oraz omówienie znaczenia wkładu naukowego na wszystkich etapach procesu kształtowania polityki. Moduły obejmują m.in. sposoby komunikowania niepewności oraz wskazówki, jak nauka może odpowiadać na pytania płynące ze strony urzędów centralnych.

Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach naukowców, zwłaszcza tych młodych stażem akademickim. Szkolenie będzie odbywać się po angielsku w formule warsztatowej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: Renata.Kuskowska@pan.pl w terminie do 12 kwietnia 2024 r. Zgłoszenie powinno zawierać maks. 2-stronicowe CV oraz krótki list motywacyjny (maks. pół strony). Z względu formułę spotkania liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://pan.pl/rekrutacja-na-warsztaty-science-for-policy/

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3