Zaproszenie do udziału w Konferencji "MakeLearn, TIIM & PIConf 2024"

Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową "MakeLearn, TIIM & PIConf 2024" organizowaną wspólnie przez sieć uczelni (International School for Social and Business Studies, Slovenia, Maria Curie-Sklodowska University, Poland; Kasetsart University, Thailand; and Pegaso International, Malta).

Konferencja jest organizowana co roku, w innym kraju. W tym roku jej 24 edycja odbędzie się w Lublinie w dniach 23-25 maja 2024 pod hasłem „Artificial Intelligence for Human-Technologies-Economy Sustainable Development".

Wykład wprowadzający na temat "The Consequences of the Digital Revolution" wygłosi Prof. Anthony Elliott, który jest Dyrektorem The Hawke EU Jean Monnet Centre of Excellence odpowiedzialnym za współpracę międzynarodową m.in. z Europą.

Możliwości publikacyjne obejmują ponad 15 czasopism, z których większość indeksowana jest w bazie Web of Science and Scopus.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://makelearn.mfdps.si/