Zaproszenie na konferencję: Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń i bankowości

Wydział Nauk Społecznych Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku zaprasza na XVI Międzynarodową Konferencję Naukową nt. „Współczesne problemy ekonomii, zarządzania, finansów, ubezpieczeń  i bankowości” edycja VI, która odbędzie się 10 czerwca 2022 r. w formie zdalnej.

Konferencje odbywające się na Wydziale Nauk Społecznych Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku są cyklicznymi spotkaniami naukowymi, poświęconymi problematyce społeczno-gospodarczej oraz związanej z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, banków i zakładów ubezpieczeń. Praktycy teoretycy, badacze tematyki mają szanse zaprezentować swoje poglądy oraz badania naukowe na Międzynarodowej Konferencji Naukowej.