Giełda Kooperacyjna - poszukiwanie partnerów do polsko-niemieckich projektów badawczych w programie HORYZONT 2020

Szanowni Państwo,

Przypominamy Państwu o organizowanej 28 kwietnia br. giełdzie kooperacyjnej przez Konsulat Generalny RP w Kolonii.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, ZENIT GmbH, Enterprise Europe Network (EEN), Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Uniwersytetem Warszawskim oraz Radą Główną Instytutów Badawczych (RGIB).

Szanowni Państwo,

Wydarzenie jest dedykowane współpracy polsko-niemieckiej w zakresie projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020 i jest skierowane do instytutów badawczych i firm z następujących branż: ICT, Energetyka i środowisko, NMP (Nanotechnologies, Advanced Materials and Production) oraz Transport.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.
Zgłoszenia na giełdę przyjmowane są do dnia 15 kwietnia 2015 r.

Szczegółowy program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Konsulatu Generalnego RP w Kolonii

Na chwilę obecną zarejestrowało się kilkanaście instytucji z Niemiec, które są zainteresowane
składaniem wniosków projektowych wspólnie z polskimi partnerami do Programu Horyzont 2020.
W związku z tym zachęcamy Państwa do udziału w tym spotkaniu.