Zaproszenie do współpracy przy projektach Interreg Europa Środkowa

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertami współpracy w ramach programu Interreg Europa Środkowa.

1. Włoska spółka ALMAVIVA zajmująca się branżą IT poszukuje polskiego partnera do projektu w związku z trwającym naborem w programie Interreg Europa Środkowa.

Propozycja dotyczy innowacji i integracji kolejowych systemów biletowych i systemów informacji pasażerskiej. Uczestnictwo w projekcie potwierdził region Veneto. Więcej tutaj.

 

2. Uniwersytet Nauk Stosowanych Baltazar Zapresic poszukuje polskiego partnera do projektu ACTIVE HERITAGE, którego celem jest opracowanie strategii dotyczących wykorzystania zabytkowych budynków.

Załączony plik zawiera opis projektu (w języku angielskim) oraz profil poszukiwanych instytucji. Instytucje zainteresowane współpracą proszone są o bezpośredni kontakt z pomysłodawcą. Więcej tutaj.

3.Wnioskodawca z Niemiec poszukuje partnerów do projektu w pierwszym naborze w ramach programu współpracy transnarodowej Interreg Europa Środkowa 2014-2020.

Biuro consultingowe Infrastruktur&Umwelt wraz ze Związkiem Transportowym Berlina i Brandenburgii poszukuje partnerów do projektu dot. transportu kolejowego w regionach przygranicznych. Zainteresowani proszeni są o  bezpośredni kontakt z pomysłodawcą. Więcej tutaj.