Seminarium Bolońskie „Uniwersytet 3.0” / 27 kwietnia, godz. 9.00 Aula CNTI

Zapraszamy całą społeczność akademicką do udziału w seminarium  „Technologies and Good Practices in Bologna Process Strategy implementation, University 3.0“, organizowanym w ramach 6. International Week „Internet Communication Management“.

W programie m.in:

„It’s all about learning“, wykład prof. Marii Zając z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, eksperta w zakresie indywidualizacji i personalizacji kształcenia, tworzenia indywidualnych ścieżek nauczania, gamifikacji i e-learningu

„Application of 3D Printing in Da-Yeh University: Vehicles and Souvenirs“, prezentacja prof. Chen Yuh Wen z Da-Yeh University, Tajwan,  nt . wykorzystania drukarek 3D w procesie kształcenia

Prezentacje zagranicznych uczelni partnerskich – możliwość nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów do projektów dydaktycznych i naukowych, a dla studentów ostatnia okazja aby przed złożeniem wniosku o przyznanie stypendium programu Erasmus+ porozmawiać z profesorami z uczelni zagranicznych. Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa w środę 27 kwietnia.

W tym roku w International Week biorą udział profesorowie z Albanii, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Kazachstanu, Korei Południowej, Kolumbii, Niemiec, Palestyny, Portugalii, Rosji, Słowenii, Ukrainy, Tajwanu i Włoch. Wydarzenie jest organizowane w ramach programu Erasmus+, przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy 27 kwietnia godz. 9.00-14.00 do Auli CNTI.

Więcej informacji nt. seminarium oraz tegorocznego International Week na stronie intweek.ue.katowice.pl

Plakat informacyjny