10 - lecie BON UEK Kraków

W dniu 23 października 2018r. odbył się uroczysty jubileusz 10-lecia istnienia Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele środowiska akademickiego z całej Polski, w tym także nasz Uniwersytet.
Uroczystość otworzyła Pani prorektor ds. komunikacji i Współpracy UE Kraków prof. dr hab. Janina Filek, która pełniła funkcję Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych przez ponad 10 lat i była inicjatorem powstania BON UEK Kraków.

W ramach tego wydarzenia odbyła się również konferencja 10 lat razem - Doświadczenia wsparcia osób z niepełnosprawnością w środowisku akademickim.

Tematem konferencji były zagadnienia związane z procesem kształcenia na poziomie szkolnictwa wyższego, analiza indywidualnych przypadków, weryfikacja procesu kształcenia.