Szkolenie

Kowary

12-14 lutego 2019r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pracownik Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych
Pani Anita Kamińska, będzie uczestniczyła w kilkudniowym szkoleniu dotyczącym Nowej Ustawy - Prawo o Szkolnictwie Wyższym oraz konkursu "Dostępna Uczelnia", który w tym roku zostanie ogłoszony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Zarówno Nowa Ustawa jak i konkurs niosą ze sobą ogromne szanse rozwoju uczelni w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnością i zwiększenia dostępności studiów wyższych dla ich potrzeb.
Szkolenie będzie prowadzone przez przedstawicieli Stowarzyszenia "Twoje Nowe Możliwości" Eksperta ds. oceny wniosków PO WER, PO IR, RPO oraz Dyrektora ds. zarządzania projektami i finansowania.

W związku z powyższym Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych w dniach 12-21.02.2019r. będzie zamknięte.