Weekend z AZS

Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach
organizuje "Weekend z AZS" dla osób z niepełnosprawnościami, który odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2016 r. w Brennej.

Wyjazd jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest do wszystkich śląskich uczelni i zakłada udział studentów z niepełnosprawnościami, którzy zainteresowani są rozwojem sprawności fizycznej i aktywnością sportową.
Brenna, to beskidzka miejscowość idealna, jako miejsce na wypoczynek łączący dobrą zabawę i dbałość o zdrowie.
Ośrodek „Regor” przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnościami, także z dysfunkcją ruchu, narządów słuchu i wzroku. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu, wyposażone są w łazienki, TV oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu. Dodatkowym atutem tego miejsca jest znakomita kuchnia domowa. Więcej o ośrodku na stronie www.regor.eu
Ośrodek dysponuje nowoczesnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym i rehabilitacyjnym w związku z czym w programie wyjazdu przewidujemy rozmaite zajęcia rekreacyjne dostosowane do możliwości osób z niepełnosprawnościami, m.in.:
–pływanie,
–tenis stołowy,
–sporty siłowe,
–gry zespołowe,
–boccia,
–szachy
–oraz spotkania integracyjne.

W ramach „Weekendu z AZS” zapewniono:
–transport autokarem z Katowic do Brennej,
–2 noclegi,
–całodzienne wyżywienie (od obiadokolacji w piątek do obiadu w niedzielę),
–zajęcia sportowo-rekreacyjne,
–wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz opiekę,
–transport z Brennej do Katowic.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z: Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach ul. Dworcowa 15, 40-012 Katowice tel. 32 25 38 946, mail katowice@azs.pl

Zgłoszenia na załączonym druku przyjmowane są droga mailową lub papierową do 28.10.2016 r.
Liczba miejsc ograniczona.
DRUK ZGŁOSZENIOWY